Referencje i Klienci

Referencje

Rzetelność i jakość świadczonych przez nas usług mogą poświadczyć nasi zadowoleni Klienci.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Mesko" w Kołobrzegu współpracuje z Zakładem Usług Pralniczych od 8 lat. Wymienione przedsiębiorstwo świadczy nam usługi pralnicze. Po okresie współpracy możemy polecić Zakład jako przedsiębiorstwo wykonujące zlecone usługi w sposób należyty. Pranie jest odbierane i przywożone terminowo. Jakość prania jest bardzo dobra. Prany asortyment jest sortowany i pakowany w worki foliowe. Ze świadczonych usług jesteśmy zadowoleni.
Sanatorium i Szpital Uzdrownikowy „Mesko”
Kołobrzeg
Pragniemy zarekomendować usługi Zakładu Usług Pralniczych. Przebieg naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i uczciwa, podchodząca do każdego zlecenie w należyty sposób. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie i zawsze możemy liczyć na szybką obsługę i fachowe doradztwo. Firma jest solidnym i godnym polecenia partnerem.
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Syrena”
Mielno
Zakład Usług Pralniczych świadczy usługi dla Hotelu New Skanpol na podstawie wieloletniej umowy. Usługi pralnicze wykonywane są w sposób należyty i terminowo, a stosowane ceny są cenami konkurencyjnymi. Utrzymywanie właściwego standardu świadczenia usług jest powodem kontynuacji współpracy od wielu lat.
Hotel New Skanpol
Kołobrzeg
Niniejszym potwierdzamy, że Zakład Usług Pralniczych świadczy dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. w Kołobrzegu usługi nieprzerwanie od 2002 roku. Usługi wykonywane są w sposób należyty, firmę cechuje solidność, fachowość oraz terminowość. Możemy polecić Zakład Usług Pralniczych jako firmę świadczącą usługi na wysokim poziomie.
Polska Żegluga Bałtycka S.A.
Kołobrzeg
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Niwa w Kołobrzegu współpracuje z Zakładem Usług Pralniczych od 2005 roku. Pralnia w sposób kompleksowy zajmuje się zarówno praniem wodnym, jak i chemicznym. Dotychczasowa, kilkuletnia współpraca pozwala na stwierdzenie, iż usługi realizowane przez pralnię w Mielenku wykonywane są w terminie w sposób należyty.
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Niwa
Kołobrzeg
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje" w Szczecinie rekomenduje firmę Zakład Usług Pralniczych jako godnego polecenia Wykonawcę. Firma należycie wywiązuje się ze zobowiązań wynikających z warunków umowy, której przedmiotem jest świadczenie usług pralniczych wraz z transportem. Naszą współpracę oceniam jako udaną i w pełni satysfakcjonującą. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy firmę jako solidnego i sprawdzonego Wykonawcę.
Zakład Opieki Zdrowotnej Zdroje
Szczecin

Referencje

Nasi Klienci

pplogo1
pplogo3
pplogo4
plogo4
pplogo2