O firmie

Świadczeniem usług pralniczych nasza firma zajmuje się już od 30 lat. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy udało nam się zakupić własne grunty i budynki po ośrodku wypoczynkowym i w niedługim czasie powstał Zakład Usług Pralniczych obsługujący całe województwo.

Początkowo bazując na używanych pralnicach firmy TEXTIMA, sprowadzanych z Niemiec i mogących wyprać jednocześnie 180 kg w czasie jednego cyklu pralniczego, stale podnosiliśmy swoje kwalifikacje poprzez czynny udział w szkoleniach na terenie kraju i za granicą.

Czynności te zaowocowały nawiązaniem współpracy z liderami światowymi w produkcji urządzeń pralniczych oraz chemii pralniczej.

W roku 1996 zakupiliśmy najnowszą linię produkcyjną w kraju produkcji BOWE-PASAT NIEMCY o wydajności 600 kg/h. Jednocześnie podpisaliśmy umowę współpracy z firmą HENKEL-ECOLAB na dostarczanie chemii
pralniczo-dezynfekcyjnej wraz z komputerową stacją dozowania środków.

W roku 1998 jako pierwszy zakład w Polsce sprowadziliśmy wysoko wydajny magiel trzywałowy firmy KANNEGISSER o wydajności 600 kg/h a w roku 2001 dokupiliśmy kolejny jednowałowy magiel.

Prężny i dynamiczny rozwój firmy spowodował, że w roku 2007 rozpoczęliśmy budowę drugiego zakładu, który został uruchomiony w czerwcu 2008 roku i aktualnie jest jednym z najnowszych i najnowocześniejszych zakładów w Polsce,

wyposażonych w sprzęt firmy Jensen-Senking o wydajności 1000kg/h. Własna baza transportowa od początku istnienia firmy pozwoliła nam na zbudowanie wizerunku firmy: rzetelnej, ponad wszystko stawiającej na zadowolenie Klienta, dokładność, terminowość oraz nowoczesne technologie.

Od grudnia 2006 roku posiadamy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, od grudnia 2018 roku ISO 9001:2015 obejmujący usługi prania, dezynfekcji i wypożyczania pościeli.

Stała modernizacja i rozwój firmy pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Ponad 30 lat doświadczenia.

Certyfikaty
Referencje